Společenská odpovědnost

Jako středně velká společnost se snažíme pracovat v režimu CSR – Corporate Social Responsibility, což pro nás znamená, že se chováme slušně k našim zákazníkům, zaměstnancům, životnímu prostředí a celému našemu okolí, a to nejen v regionu kde působíme. Mimo jiné podporujeme řadu odborných, sportovních i charitativních akcí a společností.

Podporujeme:

kometa_logo_od_2012

HC KOMETA Brno
i v sezóně 2018/19 podporujeme mistrovský hokejový klub HC KOMETA Brno a rádi tak přispíváme k rozvoji a propagaci sportu v našem krásném městě. Ať se daří: „Vzhůru Brno, Brnóó Koméétááá…“ a do třetice všeho nejlepšího – MISTŘI, MISTŘI, MISTŘI.

modrý hroch

Nadační fond MODRÝ HROCH
nadace zabývající se pomocí zraněným dětem a podporou dětské traumatologie, kterou podporujeme již jedenáctým rokem. Jednou z jejích mnoha aktivit je i Charity golf tour Modrý hroch, série pěti charitativních golfových turnajů v Kořenci, Čeladné, Brně. Olomouci a ve Slavkově u Brna. Výtěžek z těchto sportovních akcí je věnován právě podpoře dětské traumatologie.

KOMETA GOLF CHALLENGE 2018
podpořili jsme již pátý ročník charitativního golfového turnaje „KOMETA GOLF CHALLENGE 2018“ Výtěžek tohoto turnaje jde na podporu činnosti Nadačního fondu KOMETA, tedy na podporu dětí s poruchou autistického spektra.

ČLOVĚK V TíSNI
podporujeme i nevládní a neziskovou organizaci Člověk v tísni, která poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v nouzi při přírodních katastrofách nebo ve válečných krizích. V roce 2019 jsme zakoupili pro potřeby jejich klientů 10 koz.

ČMELÁČEK z.s.
i v roce 2019 jsme finančním darem podpořili činnost denního stacionáře pro hendikepované osoby fungujícího v Ostravě – Hrabůvce.

fd2436c23111d947c615d80fa5115911_XL

Rozkoš bez Rizika
naše společnost dlouhodobě podporuje společnost ROZKOŠ bez RIZIKA, jejímž cílem je prevence, diagnostika a léčba sexuálně přenosných infekcí a snížení negativních sociálních důsledků spojených s provozováním sexuální práce.

RBR_test

Bezpečně na silnici
podpořili jsme vydání bezplatné informační brožury IPA ČR, určené zejména dětem, ale poučné i pro mládež a dospělé.

První pomoc není věda
podpořili jsme také vydání informační brožury Českého červeného kříže – První pomoc není věda, které jsou bezplatně distribuovány dětem. Omalovánky obsahují ilustrace týkající se základních informací o zásadách první pomoci a zároveň dávají návod jak se zachovat při situacích, které se dětem mohou přihodit doma i v přírodě.