Obchodní zástupce

Pracovník na této pozici má na starosti kontakty se zákazníky, řeší jejich požadavky a informuje je o novinkách v nabídce společnosti. Dále je v odborném kontaktu se zahraničními dodavateli, získává od nich informace o novinkách v jejich nabídce, tyto informace zpracovává a seznamuje s nimi zákazníky i spolupracovníky.

Pracovní náplň:
* osobní jednání se zákazníky
* vyhledávání nových zákazníků
* péče o stávající zákazníky,  pravidelné návštěvy
* místo výkonu práce: Česká a Slovenská republika

Požadujeme:
* ukončené VŠ vzdělání nejlépe přírodovědného směru
* aktivní znalost AJ, druhý jazyk výhodou
* uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské programy)
* řidičský průkaz skupiny B s praxí v řízení
* komunikativnost a organizační schopnosti
* profesionální vystupování, cílevědomost, flexibilitu
* samostatný a odpovědný přístup k práci
* znalost laboratorních diagnostických metod

Nabízíme:
* HPP s nástupem dle dohody
* samostatnou a zajímavou práci
* platové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
* firemní podporu a zaškolení
* po zapracování zaměstnanecké benefity
* možnost odborného růstu

2017-01-03