Produkt manažer pro PCR

Pracovník na této pozici má ve společnosti na starost rozvoj projektu PCR diagnostiky, kontakty se zákazníky a zahraničními dodavateli, od kterých získává informace o novinkách v nabídce, sleduje vývoj oboru PCR diagnostiky, tyto informace zpracovává a seznamuje s nimi obchodní zástupce společnosti a zákazníky.

Pracovní náplň:
* jednání a výběr dodavatelů produktů pro projekt PCR
* jednání se zákazníky, jejich akvizice a pravidelné návštěvy
* péče o stávající zákazníky
* rozvoj svěřené odborné oblasti
* místo výkonu práce: Česká a Slovenská republika

Požadujeme:
* ukončené VŠ vzdělání přírodovědného směru
* aktivní znalost AJ
* uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské programy)
* řidičský průkaz skupiny B (praxe v řízení)
* komunikativní a organizační schopnosti
* profesionální vystupování, cílevědomost, flexibilitu
* samostatný a odpovědný přístup k práci
* znalost laboratorních diagnostických metod PCR
* trvalé nebo přechodné bydliště Brno a okolí

Nabízíme:
* HPP s nástupem dle dohody
* samostatnou a zajímavou práci
* platové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
* firemní podporu a po zapracování zaměstnanecké benefity
* možnost odborného růstu

2017-09-19