Total complement Screen – Wielisa®

Petra Měcháčková
Petra Měcháčková

Tento týden bych Vám ráda doporučila soupravu Wielisa® Total complement Screen od švédské firmy Svar Life Science pro celkové vyšetření komplementárního systému. Souprava umožňuje vyšetření alternativní, klasické i lektinové cesty aktivace komplementu na jedné destičce.

 

Systém komplementu hraje u chronického autoimunitního a infekčního onemocnění zásadní úlohu. Existují tři cesty aktivace komplementu, a to klasická, alternativní a MBL cesta.

Narušená aktivita komplementu způsobuje u lidí náchylnost k opakujícím se fulminantním nebo vážným infekcím a může přispívat k rozvoji autoimunitní choroby. Nevhodná aktivace komplementu přispívá k chronickému zánětu a zranění tkání.

Stanovení  komplementu  soupravou Wielisa®  kombinuje  zásady  hemolytického  stanovení  aktivace  komplementu  s použitím značených protilátek specifických pro neoantigen vytvářený v důsledku aktivace komplementu. Množství vytvářeného neoantigenu je přímo úměrné funkční aktivitě cest komplementu.

Výhody soupravy:
– možnost vyšetření všech cest aktivace komplementu na jedné mikrotitrační destičce
– dělitelné mikrotitrační stripy
– rychlé dodávky souprav s dlouhou exspirací
– velmi příznivá cena

Informace pro objednání:
Ref.: W-COMPL300                 Total complement func. Screen

Soupravy si můžete objednat na emailu objednavky@laboserv.cz nebo se stálou 3% slevou v naší internetové prodejně LShop.cz.

poslat dotaz

Brno: 13. 4. 2020