AmpliSens® Mycobacterium tuberculosis

Zbyněk Zvěřina
Zbyněk Zvěřina

Tento týden bych rád poukázal na naši nabídku souprav AmpliSens® pro PCR stanovení komplexu Mycobacterium tuberculosis. V nabídce máme dvě soupravy pro real time PCR stanovení a jednu soupravu s fluorescenčním end-pointem. Všechny soupravy mají kvalitativní formát.

RT-PCR souprava pod katalogovým číslem E-R-B57(RG,iQ,SC,Dt)-CE a FEP souprava pod katalogovým číslem E-B57-FEP-CE detekují celý Mycobacterium tuberculosis komplex: M. tuberculosis, M. bovis, M. pinnipedii, M. africanum, M. microti a M. canetti.

Diferenciační RT-PCR souprava pod katalogovým číslem E-R-B80(RG,iQ,Dt,SC)-CE je novější a pro detekci využívá tří různých párů primerů specifických pro M. tuberculosis, M. bovis a M. bovis BCG, čtvrtý pár primerů se váže na oblast interní kontroly.

Jako vzorek může být použit: BAL, likvor, sputum, moč, plná krev, tkáň, parafinové bločky a environmentální vzorky. (Při extrakci DNA ze synoviální tekutiny je nutné použít Mucolysin). Analytická senzitivita je 2,5×102 kopií/ml. Ve všech soupravách je obsaženo UDG pro prevenci kontaminace.

Pro soupravy detekující celý MBTC je zapotřebí termocycler se dvěma optickými kanály detekujícími barvy FAM/Green, JOE/Yellow. Pro diferenciační soupravu je zapotřebí termocycler se čtyřmi optickými kanály detekujícími barvy FAM, JOE, ROX a Cy5.

Informace pro objednání jsou v odkazech níže:

R-B57(RG,iQ,SC,Dt)-CE
R-B80(RG,iQ,Dt,SC)-CE
B57-FEP-CE

Soupravy si můžete objednat s permanentní 3% slevou v naší internetové prodejně LShop.cz.

poslat dotaz

Brno: 11. 5. 2020