AmpliSens® TBVE FRT  – nejvhodnější PCR kit pro detekci klíšťové encefalitidy.

V České republice je hlášen nejvyšší počet případů klíšťové encefalitidy ze všech zemí Evropské unie. Vzhledem k tomu, že výskyt klíšťat v ČR je plošný a k přisátí infikovaného klíštěte může dojít v kterémkoliv kraji, je proto velmi účinná rychlá a vhodná detekce původce, který toto onemocnění způsobuje (viry ze skupiny Flaviviridae). Při průniku viru do lidského těla dochází k poškození nervového systému.

Ráda bych Vám v tomto případě doporučila jednokrokový RT-PCR kit pro detekci RNA viru klíšťové encefalitidy (TBEV), kterým lze bezprostředně po provedení testu určit diagnózu. RT-PCR Kit obsahuje specifické primery a fluorescenčně značenou sondu pro kvalitativní detekci viru v reálném čase. Součástí kitu je i Interní Kontrola sloužící pro zjištění případných inhibic v průběhu reakce. Detekce je možná z různého typu klinického materiálu – krevní plazma, cerebrospinální tekutina, materiál z autopsie (tkáň mozku), klíšťata.

Informace pro objednání:

Ref:   R-V52(RG)-CE АmpliSens® TBEV-FRT, 120t

Soupravu si můžete objednat na emailu objednavky@laboserv.cz nebo se stálou 3% slevou v naší internetové prodejně LShop.cz.

Brno: 2021-07-12