Jako produkt měsíce jsme pro Vás na červen vybrali PCR soupravu Amplisens® TBEV / B. burgdorferi s.l. / A. phagocytophillum / E. chaffeensis / E. muris, 120t. (kat.č.: R-V59(RG,iQ,Mx,Dt)-CE). Přichází totiž roční období, kdy aktivita klíšťat dosahuje nejvyššího stupně a zároveň se lidé ve větší míře vydávají do přírody, kde se s nimi mají větší šanci setkat.

Souprava  AmpliSens® TBEV, B. burgdorferi sl, A. phagocytophilum, E. chaffeensis / E. muris-FRT, 120t  je in vitro amplifikační test pro detekci RNA Viru klíšťové encefalitidy (TBEV), Borrelia burgdorferi s.l. (patogenu klíšťové boreliózy (ITB)), Ehrlichia chaffeensis a Ehrlichia muris (patogenů lidské monocytární ehrlichiózy (HME)) a DNA Anaplasma phagocytophilum (patogenu lidské granulocytární anaplasmózy (HGA)) v biologickém materiálu, za použití metody PCR a hybridizačně-fluorescenční detekce v režimu Real-Time. Jako materiál pro detekci lze použít klíšťata, krev, CSF i pitevní materiál.
V červnu si můžete vyzkoušet tento multiplex – amplifikační a diferenciační kit s 10% slevou z běžné katalogové ceny. Souprava je určena pro všechny typy cyclerů, které disponují kanály: FAM/Green JOE/Yellow/HEX ROX/Orange.

Katalogová cena soupravy, se kterou provedete 120 testů, je 23.343 Kč bez DPH,  sleva 10% platí pro objednávky přijaté od 1. do 30. 6. 2019.

Soupravu si můžete také přímo objednat v naší prodejně LShop.

Brno – 2019-06-01