Na měsíc listopad jsme pro Vás připravili dvě speciální prodejní akce na soupravu ANCA – panel screening od švédského výrobce Svar Life Science AB, dříve Eurodiagnostika AB.

Protilátky proti cytoplasmě neutrofilů (ANCA-Anti-Neutrophil Cytoplasmatic Antibodies) tvoří heterogenní skupinu protilátek, které se nacházejí u řady onemocnění a jsou namířeny proti antigenům cytoplasmy neutrofilů.
Souprava W-PAN 106 – ANCA – panel screening je ELISA souprava určená pro kvalitativní stanovení IgG protilátek proti 6 ANCA antigenům (azurocidinu, BPI, cathepsinu G, elastáze, lactoferrinu a lysozymu) v lidském krevním séru. Souprava je doporučována při screeningu pozitivních vzorků na ANCA IIF, které jsou negativní na PR3 ANCA a MPO ANCA, nebo pro detekci ANCA u zánětlivých onemocnění střev a onemocnění jater.

Běžná katalogová cena soupravy je 10 923 Kč (bez DPH).

První akce LS-11-50 – je určena pro nové zájemce o soupravu ANCA – panel screening, kterým poskytneme slevu 50% z katalogové ceny na první testovací soupravu na vyzkoušení.

Druhá akce LS-11-10 je určena pro podporu našich stálých zákazníků, kterým v listopadu poskytneme slevu 10% z katalogové ceny.

Zde je stručný přehled nabídky ELISA souprav firmy  Svar Life Science AB.

Všechny soupravy si můžete objednat přímo v naší prodejně LShop se stálou slevou 3%.

Brno – 1. 11. 2018