Na prosinec jsme pro Vás připravili, jako produkt měsíce, ELISA soupravy ASCA WIESLAB®, určené pro diagnostiku Crohnovy choroby a zejména pak její odlišení od ulcerózní kolitidy, a to  za výhodnou cenu 4.833 Kč bez DPH.

Soupravy umožňují semikvantitativní stanovení protilátek proti Saccharomyces cerevisiae ve třídách IgA nebo IgG. Tyto protilátky lze nalézt u zhruba 70% nemocných s Crohnovou chorobou, v protikladu s pozitivními nálezy u pouhých 5% nemocných s ulcerózní kolitidou. Odlišení Crohnovy choroby od ulcerózní kolitidy pouze na základě klinických symptomů je možné jen výjimečně. Stanovení protilátek proti ASCA spolu se stanovením protilátek proti ANCA lze použít pro  diferenciální diagnostiku Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy, neboť výskyt pANCA protilátek je vyšší u nemocných s ulcerózní kolitidou (40 – 80%) a u nemocných s Crohnovou chorobou je výskyt těchto protilátek nižší (10 – 40%).

Soupravy jsou lehce zpracovatelné nebo aplikovatelné na jakýkoli ELISA automat. My Vám můžeme z naší nabídky doporučit automaty BOLT® nebo ThunderBolt®.

Akce platí pro objednávky souprav Wieslab ASCA přijaté od 1. do 31. 12. 2017.

Brno – 30. 11. 2017