NovaLisa® Parainfluenza virus 1, 2, 3

Zbyněk Zvěřina
Zbyněk Zvěřina

Tento týden bych Vám rád doporučil ELISA soupravy německé firmy NovaTec Immundiagnostica GmbH. Nespornými výhodami těchto souprav je jejich vysoká citlivost a spolehlivost, letité zkušenosti výrobce i uživatelů, jednoduchá manipulace a také příznivá cena.

Parainfluenza virus 1, 2, 3

Z naší pestré nabídky ELISA tetsů v oblasti infekční diagnostiky bych Vám tentokrát rád doporučil ELISA soupravy NovaLisa® Parainfluenza 1, 2, 3. Jedná se o testy pro kvalitativní stanovení protilátek třídy IgA nebo IgG proti parainfluenza viru v lidském krevním séru nebo plazmě. Výhodou těchto souprav je současné stanovení protilátek proti třem subtypům viru – 1, 2 a 3.

Pro snazší práci v laboratoři mají všechny ELISA kity firmy NovaTec barevně značené reagencie a jednotný pracovní postup. Snadná je tak i jejich jednoduchá aplikace na různé typy automatických ELISA analyzátorů včetně Thunderboltu.

NovaLisa® Parainfluenza 1, 2, 3 – IgA – cena 3 844 Kč bez DPH
NovaLisa® Parainfluenza 1, 2, 3 – IgG – cena 3 844 Kč bez DPH

Soupravy si můžete objednat se stálou 3% slevou v naší internetové prodejně LShop.cz, ve které také získáte ucelený přehled o naší nabídce diagnostických souprav a laboratorních přístrojů.

poslat dotaz

Brno: 11. 3. 2019