Temperovaná třepačka ES-20/80

Michal Šišák
Michal Šišák

Tento týden jsem pro Vás vybral kompaktní laboratorní váhy ViBRA série ALE od japonského výrobce SHINKO DENSHI. Vysokou přesnost těchto vah a nízkou spotřebu energie zajišťuje jedinečný snímací člen VIBRA Tuning-Fork, který pracuje na principu vibračního článku a je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení a změnám teploty.

Klíčové vlastnosti vah VIBRA ALE:
Tuning-fork senzor – jediný na světě, díky tuning-fork senzoru nabízí řada ALE jedinečné výhody: Udržitelný vysoký výkon a vysokou stálost v dlouhodobém horizontu.

Kompaktní rozměry – váhy můžete instalovat kdekoli chcete, a to i ve velmi malých laboratořích.

Krátký čas stabilizace – série ALE má nově vyvinutou technologii, která oproti předchozím modelům zkracuje dobu stabilizace na polovinu. Krátká stabilizační doba je klíčovým faktorem pro efektivní vážení.

Inovativní kryt – inovativní ochranný kryt dosahuje dobré rovnováhy mezi prostorově úsporným designem a snadným přístupem do váhové komory. Navíc lze kryt snadno odstranit a váhy po každodenní práci vyčistit.

Extrémní odolnost proti silnému nárazu  – série ALE je navržena tak, aby byla velmi odolná proti silnému nárazu. Dokonce, i když během provozu na váhu spadne těžký předmět. Váhy absorbují náraz a vážení lze okamžitě obnovit.

Minimalizace doby provozu pomocí volných klíčů – tři tlačítka na přední straně mohou fungovat jako volné klíče. K těmto tlačítkům můžete přiřadit zkratky často používaných funkcí, čímž minimalizujete provozní dobu.

Baterie – díky nízké spotřebě tuning-fork senzoru lze váhy ALE provozovat s bateriemi suchých článků. Baterie lze využít i jako záložní zdroj elektrické energie.

poslat dotaz

Brno 18. 3. 2019