EBVCHECK® Optima

Jiří Petřek
Jiří Petřek

Tento týden bych Vám chtěl doporučit soupravu imunoblot EBVCHECK® Optima. Jedná se o kvalitativní in-vitro test pro detekci IgG nebo IgM protilátek proti Epstein-Barr viru (EBV) v lidském séru nebo plazmě, vhodný k přímému stanovení nebo ke konfirmaci pozitivity vzorků vyšetřovaných jinou metodou (např. ELISA). Souprava obsahuje vše potřebné k provedení 20 testů a lze ji objednat v provedení pro stanovení IgG nebo IgM protilátek.

Rekombinantní antigeny použité v soupravě EBVCHECK® Optima usnadňují a zpřesňují detekci specifických IgG nebo IgM protilátek proti klíčovým proteinům EBV. Díky tomu lze jedním testem hodnotit reaktivitu proti všem nejdůležitějším antigenům.

Rekombinantní antigeny použité v testu:

EBV antigeny a jim odpovídající rekombinantní analogy
Nukleární antigeny EBNA-1 r-p72
Virové kapsidové/strukturní antigeny VCA r-p23, r-p18
Přímé časné antigeny IEA BZLF1, ZEBRA-peptid
Časné antigeny EA r-p54, r-p138

BZLF1 je v genomické sekvenci Epstein-Barr viru charakterizován čtecím rámcem tvořeným ZEBRA-proteiny. Pro lepší rozlišení je v tomto testu celý protein označen jako BZLF1 a malý fragment, ZEBRA-peptid, je pak uveden jako ZEBRA. Uměle vytvořený epitop BZLF1, ZEBRA-peptid, je charakteristický časnou a velmi intenzivní odpovědí IgM protilátek.

B-2150001      EBVCHECK® Optima IgG, 20t.     8.837,00 Kč*
B-2150002      EBVCHECK® Optima IgM, 20t.     8.837,00 Kč*

*ceny jsou uvedena bez DPH

 poslat dotaz

Brno 18. 6. 2018