UV recirkulátor UVR-Mi

Martin Kunc
Martin Kunc

Nespočet kladných ohlasů od našich zákazníků mě vede k tomu, že vám tento týden představím přístroj z dílny lotyšského výrobce laboratorních přístrojů Biosan – UV recirkulátor UVR-Mi, který byl navržen pro biologicky bezpečnou DNA, RNA a mikrobiální dekontaminaci, přičemž uživatel je chráněn před přímým UV zářením. Pro účinnou dezinfekci vzduchu se používá v různých typech výzkumných laboratoří, nemocnicích, veterinárních stanicích, školách, čekárnách atd..

Aktivní a konstantní proudění vzduchu v těsné blízkosti UV lamp zajišťuje maximální účinnost dekontaminace.UV záření ovlivňuje životaschopnost mikroorganismů působením fotochemických reakcí ve struktuře DNA a RNA. Sousední molekuly pyrimidinu tvoří dimery a zabraňují reprodukci bakterií, což způsobuje jejich smrt.

UV recirkulátor je vyráběn ve dvou variantách – silnější model UVR-Mi (2 lampy, obj. č. BS-040110-AAA) a UVR-M (jedna lampa, obj. č. BS-040105-AAA). Lze jej pověsit přímo na zeď, nebo si k němu pořídit pojízdný stojan UVR-S (obj. č. BS-040105-AK), se kterým se stává mobilní. Životnost lamp se pohybuje okolo 9000 hodin.

 

Technická specifikace:

Zdroj UV: 2x 25W bakteriocidní UV lampa
Výkon: 14 m³/hod
Životnost lampy: 9 000 hod.
Displej: LCD
Časovač: 1 min – 24 hod. / non-stop
Rozměry: 110 x 135 x 660 mm
Hmotnost: 3,4 kg

poslat dotaz

Brno: 25. 6. 2018