MYCOPLASMA TEST

Zbyněk Zvěřina
Zbyněk Zvěřina

Tento týden bych Vám chtěl doporučit jeden z našich bestselerů mezi rychlými testy, a to soupravu Mycoplasma test od francouzského výrobce Biosynex. Tento test je určený pro kvalitativní stanovení, orientační kvantifikaci a současné testování citlivosti mikroorganismů Ureaplasma urealyticum a Mycoplasma hominis až na 11 různých antibiotik, a to ve dvou koncentracích, ze vzorků získaných z lidského urogenitálního traktu.

Test přítomnost mykoplasmat detekuje již po 24 hodinách kultivace, přičemž za stejnou dobu znáte také jejich citlivost na danou léčbu. Součástí každé soupravy jsou i lahvičky s transportním médiem pro kliniky. Kvalitu této soupravy potvrzuje řada spokojených zákazníků, kteří na ní navíc oceňují její velmi atraktivní cenu, dlouhou dobu exspirace, spolehlivost našich dodávek a hlavně pevnost materiálu samotného testu.

Mycoplasmatest je založen na kultivaci a biochemických reakcích. Kultivační médium je připraveno smícháním lyofilizovaného prášku a rozpouštědla. Jak již bylo zmíněno, strip obsahuje 11 antibiotik, každé ve dvou koncentracích, pokud je mykoplasma na antibiotika citlivá, enzymatická aktivita je inhibována, takže nedochází k žádným změnám barvy

Kat. číslo: B-1030007 MYCOPLASMA TEST, 20t – 3 399 Kč bez DPH

Soupravu MYCOPLASMA TESTsi můžete pořídit buď objednáním na objednavky@laboserv.cz nebo v naší internetové prodejně LShop.

poslat dotaz

Brno: 6. 8. 2018