NovaLisa® Chlamydia

Zbyněk Zvěřina
Zbyněk Zvěřina

Pro tento týden bych Vám rád doporučil ELISA soupravy renomovaného německého výrobce NovaTec Immundiagnostica GmbH, určené pro detekcí protilátek proti chlamydiovým infekcím. Jedná se o ELISA soupravy pro detekci protilátek proti Chlamydia pneumoniae a Chlamydia trachomatis ve vzorcích krevního séra nebo plasmy. Soupravy, určené pro manuální i instrumentální zpracování, jsou dostupné ve všech třech třídách protilátek IgA, IgG a IgM.

Největší výhody těchto ELISA souprav spočívají v jejich  přesnosti, citlivosti, spolehlivosti. Díky jednotné metodice zpracování všech NovaLisa® souprav je zajištěna jejich  jednoduchá aplikace na automatických analyzátorech a také celkové usnadnění práce s těmito soupravami. Soupravy se vyznačují barevně kódovanými „ready to use“ reagenciemi, dlouhou dobou exspirace a velmi sympatickou cenou začínající na 4.223 Kč bez DPH.

V naší internetové prodejně LShop, přes kterou si soupravy můžete snadno objednat i s 3% slevou z katalogové ceny, najdete kompletní nabídku těchto souprav

poslat dotaz

Brno: 10. 9. 2018