Centrifuga Microspin 12

Michal Šišák
Michal Šišák

Tento týden bych Vám rád z naší nabídky laboratorních přístrojů doporučil zákazníky oblíbenou vysokorychlostní mini-odstředivku Microspin 12 od výrobce Biosan. Centrifuga vyniká vysokou spolehlivostí,  mimořádně kompaktními rozměry a velmi oceňovaným poměrem výkon / cena. Širé spektrum použití najde ve všech typech laboratoří, které se zabývají mikro analýzou a zpracováním vzorků v mikrozkumavkách.

 

Vysokorychlostní mini-odstředivka Microspin 12 disponuje bezúdržbovým motorem, jehož velkou předností je tichý provoz i při maximálním výkonu a dlouhá životnost. Úhlový rotor je navržen pro 12 zkumavek typu Eppendorf a je součástí standardní dodávky centrifugy. Konstantní proudění vzduchu kolem rotoru pak snižuje riziko přehřátí vzorků během provozu.

Zdůraznit si zejména zaslouží kompaktní rozměry centrifugy a funkce zajišťující bezpečný chod odstředivky. Jsou jimi ochranné kovové vložky, automatické zastavení při detekci nevyváženosti a zámek udržující zavřené víko během provozu centrifugy. Výhodu přináší externí napájecí zdroj, který umožňuje provoz odstředivky v chladném prostředí (při okolní teplotě od +4 °C).

Technická specifikace:
– rozsah otáček: 1000 – 14500 rpm
– max. RCF: 12400 x g
– rozměry: 200 x 240 x 125 mm
– hmotnost: 3,5 kg

Informace pro objednání:

Ref: BS-010213-AA1 Vysokorychlostní mini-odstředivka Microspin 12

poslat dotaz

Brno 2. 12. 2019