BLOT recomLine® Campylobacter IgG, IgA

Zbyněk Zvěřina
Zbyněk Zvěřina

Tento týden bych Vám rád doporučil imunoblot firmy Biosynex recomLine® Campylobacter. Tímto testem lze kvalitativně detekovat protilátky IgG nebo IgA proti Campylobacter jejuni a Camplybacter coli v lidském krevním séru nebo plazmě. Míra vyšetření na campylobacter je obecně nízká a zpravidla zahrnuje pouze KFR, využívající celkové proteiny, kdy citlivost testu je velmi nízká i díky možné křížové reaktivitě protilátek. KFR navíc umožňuje pouze stanovení IgG a IgM protilátek, ale nikoli už pak jejich rozlišení. IgA protilátky nelze detekovat vůbec.

Souprava recomLine® Campylobacter využívá rekombinantní, vysoce purifikované, antigeny MOMP, PEB4, PEB2, PEB1, OMP18 a P39. Na horním konci každého stripu jsou čtyři kontrolní bandy: kontrola reakce, dva kontrolní bandy konjugátu IgG/IgA a cut-off kontrola.

Pomocí oddělených linií rekombinantně vytvořených antigenů, umožňuje imunoblot identifikovat specifické protilátky, a tím také předcházet možným postinfekčním komplikacím, jako je např. reaktivní artritida nebo Guillain-Barré-Syndrom (GBS). Díky relativně vysoké frekvenci výskytu tohoto patogenu mezi případy s postinfekčními komplikacemi je sérologická detekce protilátek proti Campylobacter spp. u pacientů trpících těmito příznaky nutným standardním vyšetřením.

B-6272 recomLine® Campylobacter IgG, 20 testů – 7 944 Kč bez DPH
B-6273 recomLine® Campylobacter IgA, 20 testů – 7 944 Kč bez DPH

Soupravy si také můžete objednat s okamžitou 3% slevou v naší internetové prodejně LShop.cz.

poslat dotaz

Brno: 3. 12. 2018