DNA/RNA dekontaminační roztok – PDS-250

Martin Kunc
Martin Kunc

Nechtěná kontaminace je obzvláště problematická ve vysoce citlivé PCR technice. Kontaminace pocházející z aerosolizovaných fragmentů může vést ke zkřížené kontaminaci DNA, což vede k nepřesným údajům a v důsledku toho i k nesprávné interpretaci analýzy.

DNA/RNA dekontaminační roztok PDS-250 je určen pro odstranění DNA, RNA, DNáz a RNáz z povrchu pracovního prostředí a používaného zařízené před PCR reakcí. DNA / RNA se odstraní během několika sekund po použití. Roztok obsahuje povrchově aktivní látku a alkalické a nekarcinogenní činidlo.

PDS-250 je určen pro dekontaminaci např. PCR a laminárních boxů, izolátorů NK, drobných laboratorních přístrojů, pipet či okolního pracovního prostředí.

Výhody:
– PDS-250 je vysoce efektivní
– PDS-250 je účinný proti amplikonu, plasmidu nebo genomické DNA a RNA z většiny povrchů, s výjimkou lehkých nebo neželezných kovů (např. Hliníku, mědi, olova, niklu, cínu, titanu, zinku atd.)
– PDS-250 je ve formě „ready to use“ k odstranění DNA a RNA z vhodných povrchů. Použití PDS-250 před i po PCR analýze je tedy rychlé, snadné a ideální pro udržení čistého pracovního prostředí
– PDS-250 je tepelně odolný a stabilní po dobu několika let.

Informace pro objednání:
Ref.: BS-040107-DK  DNA/RNA dekontaminační roztok PDS-250    cena 861 Kč bez DPH

poslat dotaz

Brno: 16. 12. 2019