Obchodní asistent/ka

Pracovník na této pozici má na starost příjem a evidenci objednávek od zákazníků, jejich zavádění do IS společnosti, zabezpečuje příjem, odesílání a evidenci firemní pošty a obchodních zásilek, vede spisovnu a evidenci vymezených dokladů, přebírá a předává vzkazy uvnitř i vně společnosti.

Pracovní náplň:
* koordinace komunikace se zákazníky, dodavateli a úřady
* příjem a zavádění objednávek do IS – Money S5
* příprava podkladů pro dokumenty v MS Office
* příjem a odesílání firemní korespondence a obchodních zásilek

Požadujeme:
* nejméně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
* aktivní znalost AJ
* uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské programy)
* velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
* spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, loajalitu, profesionální vystupování
* trvalé nebo přechodné bydliště Brno a okolí

Nabízíme:
* HPP s nástupem dle dohody
* dobré finanční ohodnocení, včetně finančních bonusů
* po zapracování zaměstnanecké benefity
* skvělý tým, zázemí prosperující společnosti
* místo výkonu práce: Brno

Brno – 27. 2. 2020