Podporujeme

HC Kometa Brno

 

HC KOMETA Brno

I v ročníku EHL 2023/24 podporujeme mateřský hokejový klub HC KOMETA Brno. Rádi tak přispíváme k rozvoji a propagaci sportu a kultury v našem krásném městě. Ať se vede, vzhůru do boje.

 

Nadační fond Modrý hroch

Nadační fond MODRÝ HROCH

V roce 2023 podporujeme také Nadační fond MODRÝ HROCH v jeho záslužné činnosti to je pomoci zraněným dětem a podpoře dětské traumatologie, naše podpora kontinuálně pokračuje již patnáctým rokem. Jednou z mnoha aktivit nadace je i Charity golf tour Modrý hroch – série pěti charitativních golfových turnajů v Kořenci, Čeladné, Brně, Olomouci a Slavkově u Brna. Výtěžek z těchto sportovních akcí je věnován právě podpoře dětských traumatologií.

 

Nadační fond Kometa

KOMETA GOLF CHALLENGE 2021

Opakovaně jsme podpořili, tentokráte již sedmý ročník, charitativního golfového turnaje „KOMETA GOLF CHALLENGE 2021“ Výtěžek tohoto turnaje jde na podporu činnosti Nadačního fondu KOMETA, tedy na podporu dětí s poruchou autistického spektra.

Člověk v tísni - certifikátČlověk v tísni - certifikát 2

ČLOVĚK V TÍSNI

Podporujeme také nevládní a neziskovou organizaci Člověk v tísni, která poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v nouzi při přírodních katastrofách nebo ve válečných krizích. V roce 2019 jsme zakoupili pro potřeby lidí v nouzi 10 koz, v roce 2020 oslíka s povozem, v roce 2021 pumpu na čistou a zdravou vodu.

 

Čmeláček z.s.

ČMELÁČEK z.s.

V letech 2018 – 2023 opakovanými finančními dary přispíváme na činnost denního stacionáře pro hendikepované osoby fungujícího v Ostravě – Hrabůvce. Děkujeme za záslužnou a náročnou činnost.

 

Český červený kříž - Omalovánky

Český červený kříž

Dlouhodobě podporujeme vydávání informačních brožur Českého červeného kříže o poskytování první pomoci – „První pomoc není věda“ a „Omalovánky první pomoci“, které jsou bezplatně distribuovány dětem do škol a různých kroužků. Brožury obsahují ilustrace se základními informacemi o zásadách poskytnutí první pomoci a zároveň dávají návod jak se zachovat při situacích, které se dětem a nejen jim, mohou přihodit doma i v přírodě.