Podporujeme

HC Kometa Brno

 

HC KOMETA Brno

I v této „covidové“ sezóně – nesezóně 2020/21 podporujeme hokejový klub HC KOMETA Brno. Rádi tak přispíváme k rozvoji a propagaci sportu a kultury v našem krásném městě.

 

Nadační fond Modrý hroch

Nadační fond MODRÝ HROCH

Nadace zabývající se pomocí zraněným dětem a podporou dětské traumatologie, kterou podporujeme již třináctým rokem. Jednou z mnoha aktivit nadace je i Charity golf tour Modrý hroch – série pěti charitativních golfových turnajů v Kořenci, Čeladné, Brně, Olomouci a ve Slavkově u Brna. Výtěžek z těchto sportovních akcí je věnován právě podpoře dětských traumatologií.

 

Nadační fond Kometa

KOMETA GOLF CHALLENGE 2019

Opakovaně jsme podpořili, tentokráte již šestý ročník, charitativního golfového turnaje „KOMETA GOLF CHALLENGE 2019“ Výtěžek tohoto turnaje jde na podporu činnosti Nadačního fondu KOMETA, tedy na podporu dětí s poruchou autistického spektra.

Člověk v tísni - certifikátČlověk v tísni - certifikát 2

ČLOVĚK V TÍSNI

Podporujeme i nevládní a neziskovou organizaci Člověk v tísni, která poskytuje okamžitou humanitární pomoc lidem v nouzi při přírodních katastrofách nebo ve válečných krizích. V roce 2019 jsme zakoupili pro potřeby lidí v nouzi 10 koz, v roce 2020 oslíka s povozem, v roce 2021 pumpu na čistou a zdravou vodu.

 

Čmeláček z.s.

ČMELÁČEK z.s.

V letech 2018 – 20210 opakovanými finančními dary přispíváme na činnost denního stacionáře pro hendikepované osoby fungujícího v Ostravě – Hrabůvce.

 

Český červený kříž - Omalovánky

Český červený kříž

Podporujeme také vydávání informačních brožur Českého červeného kříže o poskytování první pomoci – „První pomoc není věda“ a „Omalovánky první pomoci“, které jsou bezplatně distribuovány dětem do škol a různých kroužků. Brožury obsahují ilustrace se základními informacemi o zásadách poskytnutí první pomoci a zároveň dávají návod jak se zachovat při situacích, které se dětem a nejen jim, mohou přihodit doma i v přírodě.