ThunderBolt® plně automatizovaný procesor mikrotitračních destiček, je schopen kompletně provádět všechny potřebné metodické kroky: ředění vzorků z primárních zkumavek, dávkování roztoků, inkubace, protřepávání, promývání. ThunderBolt® rovněž umožňuje fotometrické nebo luminiscenční měření a vyhodnocování analýz.

ThunderBolt® se ovládá pomocí počítačového programu, který je speciálně navržen pro tento systém. Analyzátor nabízí automatizační funkce, které byly dříve vyhrazeny pro přístroje mnohonásobně dražší a větší. Zjednodušte své pracovní postupy díky snadnému načítání a plně automatizovanému zpracování, čtení a hlášení výsledků. Vyzkoušejte rozdíl, který ThunderBolt® přinese do Vaší laboratoře.

Z naší široké nabídky ELISA diagnostických souprav jsme pro Vás v tomto zimním období vybrali soupravy skupiny Gold Standard Diagnostics, zahrnující společnosti Gold Standard Diagnostics Inc., Novatec Immundiagnostica GmbH a Virotech Diagnostics GmbH zaměřené na oblast respiračních onemocnění.

Kromě dodávky samotného ELISA analyzátoru a diagnostický souprav je pro nás samozřejmostí zaškolení obsluhy, záruční a pozáruční servis, nabídka pravidelných ročních validací a BTK.

Brno – 2024-01-01