Produkt manažer pro PCR

2020-02-01

Pracovník na této pozici má ve společnosti na starost rozvoj projektu PCR diagnostiky, kontakty se zákazníky a zahraničními dodavateli, od kterých získává informace o novinkách v nabídce, sleduje vývoj oboru PCR diagnostiky, tyto informace zpracovává a seznamuje s nimi obchodní zástupce společnosti a zákazníky.

Pracovní náplň

  • jednání a výběr dodavatelů produktů pro projekt PCR
  • jednání se zákazníky, jejich akvizice a pravidelné návštěvy
  • péče o stávající zákazníky
  • rozvoj svěřené odborné oblasti
  • místo výkonu práce: Česká a Slovenská republika

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání přírodovědného směru
  • aktivní znalost AJ
  • uživatelskou znalost práce na PC (kancelářské programy)
  • řidičský průkaz skupiny B (praxe v řízení)
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • profesionální vystupování, cílevědomost, flexibilitu
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • znalost laboratorních diagnostických metod PCR
  • trvalé nebo přechodné bydliště Brno a okolí

Nabízíme

  • HPP s nástupem dle dohody
  • samostatnou a zajímavou práci v mladém, dynamickém kolektivu
  • platové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
  • firemní podporu a po zapracování zaměstnanecké benefity
  • výhody společnosti střední velikosti
  • možnost odborného růstu

Obchodní reprezentant

2020-01-15

Hlavní pracovní náplní na této pozici jsou kontakty se zákazníky. Obchodník informuje zákazníky o novinkách v nabídce společnosti a řeší jejich požadavky. Dále je v odborném kontaktu se zahraničními dodavateli, získává od nich informace o novinkách v nabídce, tyto informace zpracovává a seznamuje s nimi zákazníky i spolupracovníky.

  • osobní jednání se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky, pravidelné návštěvy

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání nejlépe přírodovědného směru
  • aktivní znalost AJ, druhý jazyk výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, praxe v řízení osobního vozu
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • znalost laboratorních diagnostických metod výhodou

Nabízíme

  • samostatnou a zajímavou práci
  • firemní podporu a zaškolení
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity
  • týden dovolené navíc

V případě Vašeho vážného zájmu, nám zašlete stručný profesní životopis na adresu laboserv@laboserv.cz.

Brno – 2020-02-27