Poradna #52 – Šťastné a veselé

21. prosince 2020

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a pevné zdraví po celý rok 2021.

Miroslav Šišák

Miroslav Šišákprohlédněte si další příspěvky z rubriky Poradna

Vážení obchodní partneři,

dovolte mi za všechny pracovníky společností LABOSERV s.r.o. a LABOSERV.SK s.r.o., popřát Vám do roku 2021 pevné zdraví a mnoho úspěchů v osobním i profesním životě.

Děkujeme Vám za skvělou spolupráci v nelehkém roce 2020.

Dovolte mi zároveň Vás informovat, že obě naše kanceláře jsou z důvodu čerpání dovolených uzavřeny od 21. 12. 2020. Standartní provoz naběhne opět 4. 1. 2021.

MVDr. Miroslav Šišák

Brno a Bratislava: 21. 12. 2020

Poslat dotaz

Aktuality

Poradna #04 – Třepačka PSU-2T

Tento týden bych Vám rád z naší nabídky laboratorních přístrojů doporučil populární třepačku mikrotitračních destiček PSU-2T výrobce Biosan.

Poradna #02 – WIELISA® Komplement

Tento týden bych Vám ráda doporučila soupravu firmy Svar Life Science, pro kvalitativní a/nebo semi-kvantitativní stanovení klasické cesty aktivace komplementu v lidském séru.

novaprime

Poradna #01 – Prominutí DPH u COVID 19 diagnostiky

Vážení zákazníci, v rámci podpory v boji s pandemií Covid-19, Vám na základě rozhodnutí MFČR, které bylo zveřejněné 16. 12. 2020 ve Finančním zpravodaji 35/2020, můžeme prominout DPH u dodávaných zdravotnických prostředků in-vitro určených pro testování na COVID-19.

archiv aktualit

Společnost LABOSERV s.r.o. se již od roku 1997 zabývá obchodní a poradenskou činností v oblasti laboratorní diagnostiky. Naše nabídka se v průběhu let přizpůsobuje požadavkům našich zákazníků a sleduje současné trendy v diagnostice.

Cílem naší činnosti je spokojenost našich odběratelů s kvalitou dodávaných produktů a zejména pak spokojenost s kvalitou námi poskytovaných služeb.

Doufáme, že i Vy si v naší nabídce najdete něco, co Vám usnadní práci a poskytne nové možnosti v laboratorní diagnostice.

Kontakt

fotografie sídla Laboserv s.r.o. ISO ikona

ISO 9001 a 14001
certifikovaná
společnost

identifikace společnosti
pracovní příležitost