Poradna #32 – Vodní lázně Grant

Nově jsme zařadili do naší nabídky laboratorních přístrojů vodní lázně Grant. Z široké nabídky modelů jsem pro Vás vybral řadu univerzálních lázní JB Nova.

Poradna #31 – Konfirmační souprava COVID-19 IgG

Tento týden bych Vám ráda doporučila soupravu italské firmy Dia.Pro, umožňující konfirmaci vzorků pozitivních na protilátky IgG proti viru SARS-CoV-2. Test rozlišuje IgG protilátky proti hlavním imunodominantním antigenům – Nukleokapsidovému (N), Spike 1 (S1) a Spike 2 (S2).

27. července 2020  •  poradna

Poradna #30 – AmpliSens® Multiplex STD

Tento týden bych Vás rád upozornil na velmi praktický a léty prověřený PCR kit pro diagnostiku STD patogenů. AmpliSens® Multiplex STD umožňuje během jednoho vyšetření stanovit všechny 4 nejčastěji diagnostikované STD patogeny Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, Mycoplasma genitalium a Mycoplasma hominis.

20. července 2020  •  poradna

Poradna #29 – Třepačka CPS-20

Tento týden bych Vás rád upozornil na novou třepačku CPS-20 výrobce Biosan, která je plně kompatibilní s CO2 inkubátorem S-Bt stejnojmenného výrobce.

13. července 2020  •  poradna

Diagnostika TBE a borreliózy

Pro nadcházející letní měsíce jsme pro Vás připravili nabídku diagnostických souprav pro testování Lymské borreliózy (LB) a Klíšťové encefalitidy (TBE).

Poradna #27 – ELISA PR3-ANCA a MPO-ANCA WIESLAB®

Tento týden bych Vám ráda doporučila soupravy firmy Wieslab, respektive Svar Life Science, pro detekci a kvantifikaci IgG protilátek proti proteináze 3 (PR3) a myeloperoxidáze (MPO) v lidském séru.

Poradna #26 – Rychlé testy DRUGCHECK®

Jelikož se nezadržitelně blíží letní měsíce a s nimi i letní prázdniny, rád bych Vám právě v tomto období doporučil snad ještě používanější soupravu na drogový screening DRUGCHECK® 10 od francouzského výrobce rychlých testů Biosynex®.

Poradna #25 – Novinka – Fotometr DEN-600

Na konci loňského roku jsme vás informovali o chystané novince od výrobce Biosan, a to fotometru DEN-600. Nyní vám můžeme s radostí oznámit, že jeho sériová výroba byla v těchto dnech zahájena a je tedy možné jej již objednat.

Poradna #24 – Třepačka PST-60HL

Tento týden bych Vám rád z naší nabídky laboratorních přístrojů doporučil temperovanou třepačku mikrotitračních destiček PST-60HL od výrobce Biosan, která je určena k protřepávání a vyhřívání až 2 standardních 96 jamkových destiček.

DNA/RNA cleaner UVR-Mi

Potřebujete desinfikovat nebo vyčistit prostory od zbytků DNA a RNA? Doporučujeme Vám k tomu UV recirkulátor UVR-Mi.

PF 2020

Přejeme Vám vše nejlepší do nadcházejícího roku 2020.

Prázdninové ceny přístrojů BioSan

vybrali jsme pro Vás robustní a ze sortimentu firmy BioSan za první pololetí 2013, námi nejprodávanější přístroje, které Vám nyní nabízíme za speciální prázdninové ceny.

ELISA souprava ECP

Nově pro Vás máme v nabídce vysoce citlivou ELISA soupravu na kvantitativní stanovení eozinofilního kationického proteinu (ECP) v lidském krevním séru, s detekčním limitem 0,4 ng/ml.

MYCOPLASMA TEST

Kultivace, identifikace a kvantifikace Mycoplasma hominis (MH) a Ureaplasma urealyticum (UU), včetně možnost stanovení citlivosti mikroorganismu až k 11 antibiotikům.

EBV – PEPTID ZEBRA

Novinky v diagnostice EBV Potřebujete snadno odlišit primoinfekce EBV? Nyní máte možnost.