Připravili jsme pro Vás ucelenou nabídku laboratorních přístrojů, které jsou v oblasti vodárenských laboratoří velmi žádané.

Společnost LABOSERV s.r.o. nabízí  celou škálu laboratorních přístrojů, automatických pipet a spotřebních materiálů, využitelných pro velké množství různých aplikací, od přípravy půd (laboratorní váhy, vodní lázně) až po přístroje použitelné pro automatické počítání kolonií či personální bioreaktory RTS-1C nebo RTS-8, umožňující kontinuální sledování a odečítání nárůstu mikrobiální kultury.

V naší nabídce najdete také laminární boxy značky Ekokrok, které se obecně vyznačují vysokou kvalitou zpracování a bezproblémovým provozem. Ekokrok vyrábí boxy třídy I., tento typ boxu zajištuje ochranu produktu před částicovou a bakteriální kontaminací, i laminární boxy  třídy II., kdy je zajištěna ochrana jak produktu, tak i samotného personálu. Laminární boxy Ekokrok ocení každý jejich uživatel.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat a my Vám rádi poskytneme konzultaci a případně vypracujeme i cenovou nabídku dle Vašich potřeb.

Brno – 2023-01-01