Laminární boxy EKOSTAR FLOW v provedení BIOHAZARD (BH) jsou  bezpečnostní boxy II. třídy zabezpečující ochranu obsluhy i zpracovávaného  materiálu. Jejich využití je nutné tam, kde je potřeba pracovní operace vykonávat v aseptickém prostředí, chránit zpracovávaný materiál před kontaminací a současně chránit personál před negativním účinkem zpracovávaných látek. Uplatnění najdou  v širokém spektru laboratoří.

Boxy EKOSTAR se vyznačují prémiovým zpracováním. Díky unikátní konstrukci, použití vysoce kvalitních komponent a materiálů jsou také nadstandardně spolehlivé, mají nízkou hlučnost, nízkou spotřebu energie, dlouhou životnost filtrů a nadstandardní účinnost filtrace. Pro zabezpečení nejvyšší míry bezpečnosti v rámci II. třídy jsou tyto biohazard boxy technicky postaveny tak, aby v nich nedocházelo k míchání nasávaného a odsávaného vzduchu.

Boxy jsou vyráběny v následujících rozměrech:

Boxy EKOSTAR FLOW BH třídy Basic a Profi dosahují třídu čistoty ISO CLASS 3, díky čemuž jsou předurčené na použití při nejnáročnějších aplikacích. LABOSERV s.r.o. garantuje rychlé dodávky, záruční, provozní i pozáruční servis.

Brno: 2021-09-01